Зволожувач повітря з підсвічуванням імітацією полум'я ефект багаття humidifier
- Готово до відправки
- Код: LY-651
815 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Водяний туман дрібний та м'який, не змочує робочий стіл та забезпечує широке зволоження.
- Дизайн у формі багаття, унікальний та красивий
- Управління одним дотиком, зручне та просто у використанні.
- Верхня кришка легко вирівнюється і легко закривається без будь-яких зусиль.
- Антикорозійний поліпропіленовий вкладиш, можна прямо капати ефірну олію, міцний та довговічний
- Зарядка через інтерфейс Type-C, зручніша у використанні
Характеристики:
- Матеріал: АБС, поліпропілен
- Місткість: 250 мл
- Номінальна напруга: DC5V 1A
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Кількість виходів туману: 1
- Функція таймера: 1-6 годин
- Світло полум'я: постійне світло, що дихає, миготить світло
- Режим роботи: механічний пульт дистанційного керування подвійного призначення
- Режим живлення: USB-кабель, підключений до джерела живлення
- Захист від нестачі води та відключення електроенергії: підтримується
- Шум: нижче 36 дБ
- Батарея пульта дистанційного керування: батарейка-пігулка CR2025 x 1
- Розмір виробу: 152 x 152 x 203 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Зволожувач |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм резервуара для води | 0.25 л |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴









