


Електрична мінівафельниця з антипригарним покриттям 350 Вт
- Готово до відправки
- Код: XL-287
515 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична вафельниця з антипригарним покриттям і потужністю 350 Вт — це дивовижний пристрій, який дає змогу вам легко та швидко приготувати смачні та хрусткі вафлі. З потужністю 350 Вт вафельниця швидко розігрівається, що дає змогу вам готувати вафлі за мінімальний час.
Ця вафельниця легка в керуванні. Вам просто потрібно розігріти її, додати тісто, закрити кришку та почекати кілька хвилин, щоб отримати готові вафлі. Вафельниця обладнана антипригарним покриттям, що дає змогу готувати вафлі без використання олії або олії для змащення поверхні. Це робить приготування вафель здоровішим і спрощує процес очищення.
Характеристики:
- Тип: Вафельниця;
- Розміри: 16х12 см
- Діаметр пластини: 10.5 см
- Вага товару: 650 г;
- Довжина шнура: 0,5 м;
- Матеріал робочої поверхні: Алюміній;
- Форма випічки: Круг, Серце;
- Антипригарне покриття: Так;
- Макс. кількість порцій: 1;
- Потужність: 350 Вт;
- Тип вафлі: Бельгійські, Венські;
- Тип керування: Механічне;
- Колір: Червоний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Кількість випечених виробів | 1 |
| Розмір випечених виробів | 10.5 см |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴




