

Проточний водонагрівач Delimano (R) з LCD екраном
- Готово до відправки
- Код: Delimano R 20
825 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безперебійне гаряче водопостачання давно стало реальністю. Однак бойлери, які зазвичай встановлюють для захисту від перебоїв у водопостачанні, підходять не всім. Вигіднішим варіантом є електричний проточний водонагрівач Delimano® з LCD-екраном.
Він має чимало переваг:
- Мінімізація витрати води. Особливо важливо для користувачів із лічильниками — це дозволяє зменшити рахунки за комунальні послуги.
- Швидке нагрівання. Вода стає теплою буквально за секунди.
- Просте встановлення. Вам не доведеться залучати фахівців і витрачати гроші на оплату їхньої праці. Монтаж здійснюється швидко й без клопоту.
- Економія місця. У малогабаритній кухні навіть найскромніший бойлер може не поміститися, тому електричний кран-водонагрівач стане справжньою знахідкою.
- Невеликі енерговитрати. На підігрівання витрачається мінімум енергії.
Всі ці якості підвищують практичність нового пристрою.
Він працює від звичайної мережі та допомагає уникнути збоїв у постачанні гарячої води або організувати водопостачання там, де є тільки холодна вода. Сфера застосування цієї унікальної розробки дуже широка.
Характеристики:
- Потужність: 3 кВт
- Тип живлення: від мережі
- Напруга мережі: 220–240 В
- Діаметр труби на вході: 21,8 мм
- Діаметр труби на виході: 20 мм
- Максимальна температура води: 60 °C
- Робочий тиск: 0,04–0,6 МПа
- Довжина проводу: 85 см
- Розміри: 125 × 70 × 70 мм
- Вага: 1010 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delimano |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 1.01 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴




